MÜŞTERİLERİMİZE SONSUZ ŞÜKRAN VE TEŞEKKÜRLER


AYAZ LPG Olarak Adana ve çevre illerinde LPG dönüşüm servisliğine 22 YILIMIZI vermiş olup  "Çıraklığını Yapmadığın İşin Ustası Olamazsın" anlayışı ile saygın, istikrarlı, güçlü alt yapısı, kaliteli ürün ve hizmet çizgisinden ödün vermeden Esnaflığın sonradan olunamayacağı bilinci ile sektörde emekleri ve hakkıyla kendine iyi bir yer edinmenin gururu içerisindeyiz…

Bize Bu Haklı Gururu Yaşatan Ve Layık Gören Tüm Müşterilerimize Sonsuz Teşekkürler...

Firmamız tarafından, araçlarına titiz ve kaliteli işçilikle LPG | OTOGAZ dönüşümü uygulanan müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak sektördeki liderliğini göstermiş ve birçok kez kanıtlamıştır. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN en önemli REFERANS olduğunun bilinci içerisindeyiz Bu yüzden politikamız her zaman güvenli ve kaliteli hizmeti sunmaktır. Montaj öncesi ve montaj sonrası müşteri memnuniyetini devam ettirebilmek için müşterilerimize şeffaf ve doğru bir biçimde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

AYAZ LPG bugüne kadar titiz, kaliteli işçilik, sorunsuz montaj ve teknik projelendirmeleri ile LPG | OTOGAZ dönüşümü sektöründe 22 yıldır. Kaliteli ve güçlü bir marka olan LOVATO yetkili bayisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bu yıla kadar yüzlerce binlerce marka araca LPG | OTOGAZ dönüşümü yapmış olmanın tecrübesi ve bilgisi içerisindedir dolayısıyla KALİTE TECRÜBE VE GÜVENİN ASLA TESADÜF OLAMAYACAĞINI bir kez daha doğrulamıştır.

Unutulmamalıdır ki, LPG | OTOGAZ dönüşümü bir USTALIK işidir. Tecrübesiz ve sektörde geçmişi olmayan kişi yada kişilerce yapıldığında tehlikeli sonuçlar kaçınılmaz olacaktır. Sektördeki uzmanlığımız ile LPG dönüşümüne gelen araçların montajlarını, son derece titiz, kaliteli işçilik ve hassasiyet ile yapmaktayız. Adana ve çevre illerde her zaman bir numaralı LPG | OTOGAZ Dönüşüm servisi olmaya devam etmekteyiz. Bugüne kadar bizleri tercih eden müşterilerimize tekrar sonsuz teşekkür ederiz.

SİZDE ARACINIZA LPG DÖNÜŞÜMÜ YAPTIRMAK İSTİYORSANIZ İŞİ EHLİNE YAPTIRIN. "UNUTMAYIN Kİ AYNI İŞİ DAHA UCUZA VE DAHA İYİSİNİ YAPABİLECEĞİNİ SÖYLEYEN BİRİLERİ DAİMA BULUNUR AMA GELİN GÖRÜN Kİ İŞ NE UCUZ OLUR NEDE İYİ"

 

Ekleyen : Ziya TOPRAK

Eklenme : 12/04/2020

Okunma : 1739

Anasayfa Hakkımızda Referanslar İletişim Sizde Google 1. Sayfada Çıkmak İstermisiniz