Ayaz LPG uyarıyor. Eğitimli personel, işin ehli usta ve doğru malzeme kullanılmadan yapılan LPG montajı TEHLİKELİ sonuçlar doğurabilir.

DİKKAT edilmesi gereken nokta İŞİN EHLİ USTA ve DOĞRU MONTAJ. Bunun için;

  • LPG Sisteminin işin ehli eğitimli personel tarafından monte edilmesi,
  • Uygun malzeme kullanılması,
  • Parçaların güvenli yerlere monte edilmesi,
  • Yakıt borularının egzoz borularının uzağından geçirilmesi
  • Montajın ardından çalışma ayar değerleri kurularak kaçak testi yapılması gerekmektedir.

Sonuç olarak eğer bu işin ehli bir firmaya LPG dönüşümünüzü yaptırırsanız. Benzinden dahi güvenli bir yakıt olarak düşünülebilir.

AYAZ LPG, bugüne kadar yüzlerce araca LPG montajı yapmıştır. Adanada LPG Montaj ve Dönüşüm Sistemleri konusunda uzman teknik ekip sayesinde LPG montaj sektöründe AYAZ LPG, Adana şehrinde akla gelen ilk firmalar arasında yerini almış olup bundan sonraki hedefi Adana LPG Dönüşüm Firmaları dendiğinde tek akla gelen firma olmaktır. Montajlarımız TSE standartlarına ve ISO 9001-2000 kalite şartlarına uygun olarak yapılmaktadır ve kullanılan ürünler ve montaj 2 (iki) yıl garantilidir.

Ayrıca atölyemiz TSE Standartlarına uygun olup LPG dönüşümüne gelen araçların montajları son derece estetik ve kaliteli isçilik hizmeti ile sektörde adını duyurmaya devam edecektir.

Unutulmamalıdır ki, otogaz LPG dönüşüm bir uzmanlık işidir ve tecrübesiz kişilerce yapıldığında tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Firmamızın bu alandaki uzmanlığı ve tecrübesi tescillenmiştir.

Ekleyen : Ziya Toprak

Eklenme : 13/04/2017

Okunma : 3610

Anasayfa Hakkımızda Referanslar İletişim Sizde Google 1. Sayfada Çıkmak İstermisiniz